O Nás

Nejsme velká firma. Ale vysokou mírou osobních garancí kvality v kombinaci s uceleným komplexem doprovodných služeb jsme připraveni směle konkurovat větším firmám. Naším cílem není realizace stále větších jednorázových zakázek, nestresuje nás snaha o zvýšení zisku či růst obratu. Naopak. Naším cílem je jen a pouze spokojený zákazník. Pouze takový zákazník se k nám s důvěrou vrátí. O tom, že se nám daří tuto strategii naplňovat, Vás přesvědčí reference naší firmy.

Činnosti, služby

dodávky a instalace interiérů na klíč

zakázková výroba nábytku

vlastní projekce v elektronické podobě (Turbo cad) 

vizualizace řešení

variantní řešení a cenové kalkulace

rychlá komunikace se zákazníkem pomocí elektronické pošty

vlastní doprava

Komplexnost

Z výčtu nabízených služeb je jednoznačně patrná naše snaha o komplexnost: jsme schopni realizovat vše od zpracování prvotního záměru, jeho vizualizaci v několika variantních řešeních včetně variantních cenových kalkulacích. Přitom disponujeme veškerými potřebnými nástroji, usnadňující Vaše rozhodování (počítačové grafické vizualizace, široká paleta doplňků, variantní cenové kalkulace apod.), pro urychlení komunikace se zákazníky, projektanty a architekty využíváme nástrojů elektronické pošty. To však neznamená, že nepřipravíme jakýkoliv návrh či nabídku v tištěné podobě – komunikační prostředky si volí náš zákazník…

Design

Velice důležitá je pro nás úroveň estetiky, modernosti a invence nabízených řešení. Proto se neustále snažíme zapracovávat do našich návrhů veškeré nové designové trendy a to jak v oblasti volby materiálů barev povrchových úprav a doplňků, které dotvářejí celkový dojem celého návrhu. O tom, jak se nám daří tuto snahu naplňovat, se můžete přesvědčit v referencích či fotogalerii.

 

Budeme velice potěšeni, pokud se s řešením problematiky Vašeho interiéru obrátíte právě na nás. Vynaložíme veškeré úsilí k tomu, abychom Vás přesvědčili o invenci našich návrhů a kvalitě naší práce.

                                                                                                                                  Jan čtvrtník